środa, 2 maja 2012

Reiner Knizia i tworzenie filmów

"Silver Screen" to powstająca gra karciana Rainera Knizii, w której przyjdzie nam wcielić się w producenta filmowego. Mówi się iż jest to stricte karciana odmiana wcześniejszego tytułu "Dream Factory" (2000r.). 

Będziemy zatrudniać aktorów i reżyserów by wyprodukować jak najlepsze filmy. Choć nie podano jeszcze informacji o dacie premiery czy nazwiska autora oprawy graficznej to koledzy z ŚGP wydobyli na światło dzienne opublikowane grafiki. Projekty są bardzo klimatyczne.

Dodatek do "Timeline"

Asmodee Editions zapowiedziało nieco enigmatycznie dodatek zatytułowany "Discoveries". W "Timeline" gracze tworza linię czasu wykładając karty wydarzeń, wynalazków lub odkryć w takiej kolejności jaka im wydaje się wlaściwa.

"Super Dungeon Explore"

Drugi druk popularnej gry od Soda Pop Miniatures jest dostepny w pre-order'ze. W grze zgodnie z tytułem prowadzimy naszych herosów przez najeżone potworami i skarbami podziemia. Wszystko utrzymane jest w konwencji anime, zwłaszcza pomniejszeni bohaterowie z wielkimi głowami we formacie SD ("Super Derformed").
W sklepach tytul pojawi się w połowie czerwca za 100 dolarów. W rozwinięciu wideo zwiastun.

Zombie z Texasu

"Texas Zombies" to unikalne połączenie formuły horroru i gry imprezowej.

Zaczynamy od grupy studentów z Teksańskiego Uniwersytetu, którzy wybierają się na edukacyjną wycieczkę do opuszczonego kompleksu wojskowego. Znajdują tam o wiele więcej.