czwartek, 5 kwietnia 2012

Dodatek do "Thunderstone Advance"

Wydawca obu edycji "Kamienia Gromu" - AEG - informuje że do drukarni powędrowal dodatek do "TS A" zatytułowany "Caverns of Bane".

AEG zapowiada w dodatku siedmiu kolejnych bohaterów, sześć grup potworów, czternaście nowych kart wioski, a nawet nowe rozwiązania - potwory mogą użyć przeciw tobie swe skarby.

Drugą wiadomością  (co prawda z końca marca) jest fakt dostępności w normalnej sprzedaży mini dodatku "Avatars", który pierwotnie był dostepny za darmo ale tylko dla tych którzy zamówili "TS A" przed premierą.

Źródła: TheGamingGang i Alderac
Zdjęcia: TheGamingGang i Alderac

Premiery od Rio Grande Games

W tym tygodniu do sklepów trafia dwa tytuły wydane przez Rio Grande Games. Pierwszym z nich jest "Upon a Salty Ocean". 

Akcja tego tytułu toczy się w XVI wieku, a punktem centralnym jest francuskie miasto Rouen - ruchliwy port. Zasobność miasta zależy od połowów i sprzedaży solonych ryb. Sól pochodzi z kopalń i musi zostać załadowana na statki by zakonserwować połowy. 

News Combo Świat nr1

Trafiła się nam wczoraj porcja takich nowinek, które ani nie są obszerne w treść (o których warto pisać drugie tyle) ani tak krótkie (i ważne) by załapać się do "Nie Przegap" na stronie głównej.

Szanujemy swoje miejsce i wasz czas (i klikanie), więc powołamy do życia kategorię "News Combo". Takie kombo będzie się pojawiać zarówno w dziale z kraju jak i ze świata, zawierać będzie maksymalnie 3 tematy. Zatem zapraszamy do rozwinięcia.