niedziela, 1 kwietnia 2012

"Deadfellas" w sprzedaży

Co prawda przegapiliśmy moment w którym Studio 2 Publishing zbierało fundusze na wydanie gry "Deadfellas" na Kickstarter'ze, jednak rozpoczęcie oficjalnej, normalnej sprzedaży musimy odnotować.

Mafia zombiaków ma tylko jedną zasadę dopadnij swego wroga nim on dopadnie ciebie. Na szczęście są od tego odpowiedni ludzie, tak byś nie musiał sobie brudzić ząbków. Może brak im mozgów ale zazwyczaj można na nich polegać. Daj im co potrzebują i wskaż właściwy kierunek a będziesz miał jeden problem mniej. A jak zapomną co mieli zrobić... no cóż to niewielka cena jak za lojalność po śmierci.

Asmodee Editions zapowiada "Sidibabę"

"Sidibaba" to gra dl nawet 7 graczy, którzy wcielają się w role złodziei szukających skarbu. W tytułowego Sidibabę i jego kompanów. Jeden z graczy posiada mapę jaskini będącej labiryntem, i znając ją prowadzi pozostałych do środka.

"Kaijudo" od Wizardów

"Kaijudo: Rise of the Duel Masters" to karcianka kolekcjonerska przygotowywana przez Hasbro i Wizards of the Coast w oparciu o animowany serial. Mechanika opiera sie na wcześniejszej "Duel Masters" jednak wprowadza nowa historię.