wtorek, 27 marca 2012

Nowa karcianka od AEG

Paul Peterson jest autorem "Smash Up", tytułu zapowiedzianego właśnie przez Alderac Entertainment Group. Gra dostępna będzie w sierpniu bieżącego roku.

Karcianka ta opiera się na nowym pomyśle tasowania-z-budowaniem talii ("Shufflebuilding"). W pudelku znajdziemy 8 różnych talii, z których gracze na początku wybierają dla siebie po dwie, po czym tasują je ze sobą.

Każda talia będzie skupiona na osobnych postaciach ze świata fantasy i nie tylko: zombie, ninja, piraci, obcy, dinozaury, jaszczury itp.

Źródło: Gamesalute
Zdjęcia: Gamesalute

Rio Grande Games wyda ponownie grę "Friedrich"

Rio Grande Zapowiedziało nową 3 edycję gry "Friedrich" w której ponownie staniemy do walki o utrzymanie Europy w 1756 roku.

Źródło: Gamesalute
Zdjęcia: Gamesalute

Dodatki do Last Night on Earth

Latem tego roku w sugerowanej cenie poniżej 50 dolarów otrzymamy dodatek "Timber Peak". Akcja gry przenosi nas z opanowanego przez zombie miasta Woodinvale w góry. Garstka ocalałych trafia do niewielkiego Timber Peak by odkryć nowy koszmar.

Dwie nowości od wydawnictwa AEG

Zarówno akcja gry "Dominare" jak i "Mercante" toczy się w tym samym zatłoczonym Państwie-Mieście Tempest. Jest to prawdopodobnie największa taka aglomeracja na świecie