poniedziałek, 14 maja 2012

Sieciowy biegacz powraca

Karciana gra "Netrunner" zaprojektowana przez Richarda Garfielda i wydana oryginalnie w 1996 słynęła z możliwości dopasowywania kart w swoich czasach. Teraz jako "Android: Netrunner" gracze mogą ponownie zagrać w ten unowocześniony tytuł lub doświadczyć go po raz pierwszy.


"Witajcie w New Angeles, siedzibie Beanstalk. Z naszych biur w tym monumencie ludzkich osiągnięć, NBN dumnie nadaje wszystkie wasze ulubione media. Oferujemy w pełni kompleksową transmisje strumieniową muzyki , wiadomości, sitcom'ów, klasycznych filmów i seriali. Mamy to wszystko. Naszą jest obecna era i gdy ludzkość rusza w kosmos, i w przyszłość wraz z zadziwiającymi odkryciami każdego dnia, my dotrzymujemy jej kroku dostarczając każde nagranie, które chcecie obejrzeć."


"Android: Netrunner" to asymetryczna żyjąca karcianka dla dwóch graczy. Umieszczona w cyberpunkowej przyszłości znanej z gier "Android" i "Infiltration" stawia przeciw sobie megakorporację i utalentowanych samotnych sieciowych surferów. Wyposażony w potężne zasoby gracz megakorporacji stara się rozszerzać swe wpływy podczas gdy netrunner będzie starał się łamać zabezpieczenia i kraść cenne dane.

Szczegóły: Fantasy Flight Games