środa, 16 maja 2012

Nowe rozszerzenie do karcianki "World of Warcraft"

Cryptozoic Entertainment regularnie wzbogaca swą licencje na karcianego "WoW'a" od 2010roku. Tym razem zapowiadają dodatek o nazwie "War of the Ancients - Timewalkers".

Zawartość to 270 kart w boosterach po 16, planowane jest również sprzedawanie zestawów epickich z dodatkowymi gadżetami.

Premiera w październiku.
“Świat w czasie wojny! 
Choć po okolicy kręcą się jeszcze potwory, to na Timewalkers przypada szczyt konfliktu między Hordą i Przymierzem. Skupia się on na ludziach, nocnych elfach, orkach i taurenach. Ludzie próbują zwyciężyć przygniatając wroga siłą liczebną. Nocne elfy czają się w cieniu, atakując potężnymi sprzymierzeńcami - szybciej niż kiedykolwiek. Żądza krwi orków wspierana przez moc "Blood Fury" pozwala ich postaciom rosnąć w siłę, ale tylko wtedy kiedy dostarcza wrogowi odpowiednią dawkę bólu. Taurenowie używają mocy plemiennych które pozwalają im dzielić moce z innymi. 

Możesz grać z wykorzystaniem legendarnych bohaterami ze świata Warcraft - takimi jak Broxigar Czerwony, Malfurion Stormrage czy Królowa Azshara. Ci nowi bohaterowie mają po dwie moce zamiast jednej.”